Izabela Jasińska

adwokat, mediator rodzinny

 iza@terapiawarszawa.pl
507.572.277  

Więcej o mnie

Jestem adwokatem, prowadzę Kancelarię Adwokacką „Jasińska & Partners” przy ul. Nowy Świat 27 lok. 3 w Warszawie. Pracuję także w kancelarii rodzinnej „Jasińscy i Wspólnicy”. Prawo „wyssałam z mlekiem matki”, ponieważ pochodzę z rodziny prawniczej, dzięki czemu łączę umiejętności nowoczesnego prawnika, który wciąż się rozwija, z bogatym doświadczeniem i ze starą szkołą adwokacką świetnych mówców.
Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie, ukończyłam Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawie, aplikację adwokacką przy ORA w Warszawie, Center of American Law Studies. Ponadto studiowałam na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Bonn, jako stypendystka.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam w kancelariach adwokackich („Rakowski & Partners”, „Czarnecki, Bagińska, Radcowie i Adwokacki sp. k.”, Linklaters).

Czym się zajmuję:

.

Specjalizuję się w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, podział majątku wspólnego małżonków), prawie spadkowym, umowach, prawie autorskim i prawie sztuki oraz mediacjach rodzinnych.
Oferuję opinie i porady prawne, prowadzenie postępowań sądowych i sądowo-administracyjnych, sporządzanie pism procesowych, umów oraz mediacje rodzinne.

Sprawy rodzinne są zazwyczaj skomplikowane, wybudzają wiele emocji i konfrontują z trudnymi decyzjami. Dlatego do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, ze zrozumieniem trudnej sytuacji i emocji klienta. Jednak pomoc prawna i mediacje nie zawsze są wystarczające, czasem pomocne jest wsparcie psychologa lub coacha w związku z tym współpracuję z Puntem Terapii i Rozwoju PoMoc.