Ewa Jurczak – Psycholog stylu

Ewa Jurczak

Psycholog, specjalistka od stylu, autorka Programu „Psychologia Stylu”, który pomaga w zbudowaniu indywidualnego wizerunku zgodnego z osobowością klienta.

Wychowana wśród belek z materiałami, od najmłodszych lat obserwowałam jak wygląda tworzenie ubrań i dopasowywanie ich do osób, które miały je nosić. W wieku 15 lat wiedziałam już, że zostanę psychologiem, a od 20 roku życia intensywnie budowałam doświadczenie w świecie mody. Pracowałam przy pokazach, sesjach zdjęciowych, współpracowałam przy projektowaniu ubrań i kolekcji na indywidualne zamówienia. Wachlarz możliwych doświadczeń w tej branży uzupełniałam pracą przy serwisie modowym. Prowadziłam też autorski blog modowy i pracowałam w butiku prowadzonym przez znanych stylistów.

Jako studentka, a potem absolwentka psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznym w Warszawie poszukiwałam drogi, która połączyłaby w całość te dwie, na pozór odrębne dziedziny. W trakcie studiów rozpoczęłam pracę w branży marketingu internetowego, jednocześnie spełniając się jako stylista personalny, cały czas intensywnie zgłębiając tematykę psychologii wyglądu i dziedzin jej pokrewnych.

Na bazie zdobytej wiedzy i doświadczeń stworzyłam autorski Program Psychologii Stylu.

Uważam, że jesteśmy jak puzzle. Mamy różne charaktery, zainteresowania, podobają nam się inne rzeczy, a to wszystko wpływa na to jak wyglądamy bądź chcielibyśmy wyglądać. Wiele elementów składa się na tę jedną, niesamowitą, niepowtarzalną całość – Ciebie.

Zapraszam do siebie Panie i Panów, którzy czują, że ich życie stanęło w martwym punkcie, którzy chcieliby zacząć nowy etap, zmienić swój wizerunek, ruszyć na podbój świata, ale niewiedzą, jak to zrobić.


Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas

605.038.545

lub napisz
konsultacje.terapia@gmail.com

Spotkania z naszymi specjalistami odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 07.oo - 2o.oo, w soboty do 11.oo.

Jak do nas dojechać

Terapia Warszawa

Warszawa, Al. gen. Chruściela "Montera" 37/39 lok. 34

Dojazd:
  • Autobusami komunikacji miejskiej ZTM linii: 153, 168, 183, 196, 199, 215, 216, 408, 514, 515.
  • Szybką Koleją Miejską (SKM S2) w kierunku: Sulejówek Miłosna
  • Pociągiem Kolei Mazowieckich, jadącym z Warszawy w kierunku: Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Wołomin.