Izabela Jasińska – adwokat, mediator rodzinny

    Izabela Jasińska

507.572.277   izabela.jasinska@jasinski.net.pl

Jestem adwokatem, prowadzę Kancelarię Adwokacką „Jasińska & Partners” przy ul. Nowy Świat 27 lok. 3 w Warszawie.
Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie, ukończyłam Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawie, aplikację adwokacką w Warszawie, Center of American Law Studies. Ponadto studiowałam na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Bonn.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam w kancelariach adwokackich („Rakowski & Partners”, „Czarnecki, Bagińska, Radcowie i Adwokacki sp. k.”, Linklaters).

Specjalizuję się w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa), prawie spadkowym, umowach cywilnych i handlowych, mediacjach rodzinnych.
W swojej kancelarii oferuję porady prawne, prowadzenie postępowań sądowych i sądowo-administracyjnych, sporządzanie pism procesowych, mediacje rodzinne.

Sprawy rodzinne są zazwyczaj skomplikowane, wybudzają wiele emocji i konfrontują z trudnymi decyzjami. Dlatego do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, ze zrozumieniem trudnej sytuacji i emocji klienta. Jednak pomoc prawna i mediacje nie zawsze są wystarczające, czasem pomocne jest wsparcie psychologa lub coacha w związku z tym współpracuję z Puntem Terapii i Rozwoju PoMoc.


Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas

605.038.545 terapeuta, mediator rodzinny

531.074.014 logopeda, neurologopeda

lub napisz
konsultacje.terapia@gmail.com

Spotkania z naszymi specjalistami odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 1o.oo - 2o.oo. Konsultacje logopedyczne i neurologopedyczne odbywają się również w soboty.

Jak do nas dojechać

Terapia Warszawa

Warszawa, Al. gen. Chruściela "Montera" 37/39 lok. 34

Dojazd:
  • Autobusami komunikacji miejskiej ZTM linii: 153, 168, 183, 196, 199, 215, 216, 408, 514, 515.
  • Szybką Koleją Miejską (SKM S2) w kierunku: Sulejówek Miłosna
  • Pociągiem Kolei Mazowieckich, jadącym z Warszawy w kierunku: Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Wołomin.