Małgorzata Juszczyńska – terapeuta, edukator seksualny

Małgorzata Juszczyńska

509.666.973   malgorzata.juszczynska1@gmail.com

Jestem pedagogiem rodziny, pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyłam studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II na kierunku Nauki o Rodzinie ze specjalnością Pedagogika Rodziny. Ukończyłam także wiele szkoleń i kursów dotyczących pedagogiki, psychologii, socjologii, jak również szkoleń warsztatowych dotyczących pracy z rodzinami tzw. trudnymi. Ukończyłam także I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Od lat pracuję z rodzinami, głównie będącymi w kryzysie, obecnie w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek. Specjalizuję się także w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jestem specjalistą pracującym jako edukator seksualny.
Kilkuletnia praca z młodzieżą w szkołach podczas zajęć dotyczących edukacji seksualnej pokazała mi z jakimi problemami boryka się dzisiejsza młodzież oraz jak rodzicom jest trudno rozmawiać z dorastającymi dziećmi na temat ich dojrzewania i seksualności. Nie ma dla mnie tematów tabu. Specjalizuję się także w edukowaniu na temat poprawnej komunikacji w rodzinie, rozwiązywania konfliktów, umiejętności wychowawczych.
Pracuję z osobami, które przeżywają różnorakie problemy z związku,  nie potrafią porozumieć się z dziećmi, czują lęk i bezsens codzienności, doświadczają przemocy.
Prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi metodą „Kids’ Skills – Dam Radę!”.
Jestem również couch’em ds. nauk przedmałżeńskich.

Moja praca poddawana jest comiesięcznej superwizji.


Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas

605.038.545 terapeuta, mediator rodzinny

531.074.014 logopeda, neurologopeda

lub napisz
konsultacje.terapia@gmail.com

Spotkania z naszymi specjalistami odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 1o.oo - 2o.oo. Konsultacje logopedyczne i neurologopedyczne odbywają się również w soboty.

Jak do nas dojechać

Terapia Warszawa

Warszawa, Al. gen. Chruściela "Montera" 37/39 lok. 34

Dojazd:
  • Autobusami komunikacji miejskiej ZTM linii: 153, 168, 183, 196, 199, 215, 216, 408, 514, 515.
  • Szybką Koleją Miejską (SKM S2) w kierunku: Sulejówek Miłosna
  • Pociągiem Kolei Mazowieckich, jadącym z Warszawy w kierunku: Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Wołomin.