Jak wygląda wizyta

Wyjątkową cechą naszych konsultacji jest pierwsza konsultacja trwająca
1,5 godziny w cenie spotkania 60 minutowego w naszym gabinecie.
Również kolejne spotkania trwają dłużej niż w wielu innych miejscach – nie 40, 45 czy 50 a 60 min. Jeśli sytuacja Klienta tego wymaga przedłużamy czas spotkania utrzymując tę samą cenę.

Jesteśmy przekonani, że o skuteczności terapii decyduje bardzo często czas poświęcony Klientowi, Jego przekonanie, że nie musi się spieszyć, że w trakcie sesji znajdzie się czas i na rozmowę i na łzy i na chwilę ciszy, w której można skupić się na tym, co dzieje się w naszej głowie, o czym marzymy, czego prawdziwie potrzebujemy.

Pierwsze 2-3 spotkania mają na celu rozpoznanie sytuacji pacjenta, jego potrzeb, zasobów oraz ustalenie szczegółowych celów, do których w procesie terapeutycznym Klient chce dążyć.
W nurcie terapeutycznym, w którym pracujemy to Klient jest ekspertem od swojego życia, terapeuta pomaga Mu odnaleźć Jego zasoby i wykorzystać je tak, by w najbardziej komfortowy dla siebie sposób i w jak najkrótszym czasie odzyskał kontrolę nad i dobre samopoczucie.

Przez cały czas trwania terapii terapeuta podążą za Klientem, akceptuje Jego wybory, pomaga przyjrzeć się omawianym sytuacjom z jak najszerszej perspektywy.
Sesje terapeutyczne odbywają się najczęściej raz w tygodniu, jednak częstotliwość spotkań, jak i czas ich trwania, mogą być dostosowane do możliwości i potrzeb Klienta.

O zakończeniu procesu terapeutycznego decyduje Klient.

Naszych terapeutów obowiązuje pełna dyskrecja
i superwizowanie swojej pracy w nurcie terapeutycznym prowadzonych w gabinecie terapii.
Nasze superwizje prowadzi certyfikowany superwizor Pani Ewa Majchrowska.

Skontaktuj się z nami

                          zapisy wyłącznie telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 1o.oo – 2o.oo pod nr tel. 605.038.545