Jak wygląda wizyta

Wyjątkową cechą naszych konsultacji jest czas ich trwania – 60 min. dla w cenie 50 min. w innych miejscach, oraz pierwsza konsultacja trwa 1,5 godziny w cenie spotkania 60 minutowego w naszym gabinecie.

Jesteśmy przekonani, że o skuteczności terapii decyduje również czas poświęcony Klientowi, Jego przekonanie, że nie musi się spieszyć, że w trakcie sesji znajdzie się czas i na rozmowę i na łzy i na chwilę ciszy, w której można skupić się na tym, co dzieje się w naszej głowie, o czym marzymy, czego prawdziwie potrzebujemy.

Pierwsze 2-3 spotkania mają na celu rozpoznanie sytuacji pacjenta, jego potrzeb, zasobów oraz ustalenie szczegółowych celów, do których w procesie terapeutycznym Klient chce dążyć.
W nurcie terapeutycznym w którym pracujemy to Klient jest ekspertem od swojego życia, a terapeuta pomaga Mu odnaleźć Jego zasoby i wykorzystać je tak, by w najbardziej komfortowy dla siebie sposób i w jak najkrótszym czasie odzyskał kontrolę nad swoim życiem i dobre samopoczucie.

Przez cały czas trwania terapii terapeuta podążą za Klientem, akceptuje Jego wybory, pomaga przyjrzeć się omawianym sytuacjom z jak najszerszej perspektywy.
Sesje terapeutyczne odbywają się najczęściej raz w tygodniu, jednak częstotliwość spotkań, jak i czas ich trwania, mogą być dostosowane do możliwości i potrzeb Klienta.

O zakończeniu terapii decyduje Klient.

Naszych terapeutów obowiązuje pełna dyskrecja i superwizowanie swojej pracy w nurcie terapeutycznym prowadzonych w gabinecie.
Nasze superwizje prowadzi certyfikowany superwizor Pani Ewa Majchrowska.

Skontaktuj się z nami