Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

jest miejscem pracy terapeutycznej i szkoleniowej, które tworzy możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w obszarze Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach. Tu podnosimy swoje kwalifikacje oraz regularnie superwizujemy swoją pracę.

Gabinet PoRoZMAWIAJMY

wspiera młodzież i Rodziców w zakresie pomocy psychologicznej i doradztwa zawodowego. Z Punktem Terapii i Rozwoju PoMoc współpracuje w zakresie szkoleń dla młodzieży i dorosłych.

Adrian Kondraciuk

Prowadzi terapię dzieci i młodzieży. Specjalizuje się również w terapii uzależnień. Pomaga przezwyciężać problemy emocjonalne i behawioralne, a także zdobywać nowe kompetencje. Pracując z młodszymi dziećmi opiera się na fińskiej metodzie Kids' Skills – Dam Radę! Wspiera także w byciu jeszcze lepszym rodzicem dzięki programowi „Jestem z Ciebie dumny”.

Kancelaria Adwokacka Izabela Jasińska&Partners

współpracuje z Punktem terapii i Rozwoju PoMoc od roku. Zapewnia naszym Klientom kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie w zakresie prawa rodzinnego, podatków, umów, pomoc prawnej dla Polaków z UK, prawa medycznego, prawa autorskiego, obsługi prawnej wspólnot mieszkaniowych, procesów sądowych, mediacji, nieruchomości, prawa budowlanego, obsługi prawnej przedsiębiorstw, fundacji, stowarzyszeń.